Đekanović “bombom” iz slobodnjaka donio bod Mladostašima

0

KOTOR VAROŠ, 26. SEPTEMBRA – Fudbaleri kotorvaroške Mladosti su danas u Kotor Varošu odigrali utakmicu osmog kola Regionalne lige RS – grupa Zapad protiv ekipe Lijevča iz Nove Topole, koja je završena rezultatom 1:1.

Mladost je silovito ušla u ovu utakmicu i već u sedmom minutu mogla je do vođstva. Nakon dosuđenog jedanaesterca odgovornost je preuzeo Ognjen Đaković, ali je njegov šut zaustavio danas odlični golman gostiju Đogatović.

Nova nevolja Mladostaše je stigla u 49. minutu, kada je poslije jednog neopreznog starta Romario Hadžiselimović dobio drugi žuti karton i morao je ranije u svlačionicu.

Mladost sa igračem manje nije izdržala pritisak gostiju, koji su u 71. minutu krunisali svoje napade. Galić je bio strijelac za vođstvo gostiju, nakon velikog kiksa golmana Durakovića.

Mladost se nije predala, i do izjednačenja, i vrijednog boda došla je u 82. minutu. Siniša Đekanović je odlično izveo “slobodnjak” iskosa sa desne strane, sa nekih 20 metara, i preciznim i jakim šutem pogodio gornji desni ugao gola ovog puta nemoćnog golmana Đogatovića.

Mladost u narednom kolu putuje u Svodni, gdje će se sastati sa istoimenim timom.