FUTSAL: JOŠIĆ I TATAR POGODILI ZA KOTOR VAROŠ I SAMO REMI PROTIV BORAČKE

0

KOTOR VAROŠ, 22. JANUARA – Futsaleri Kotor Varoša nisu danas uspjeli da se vrate u šampionsku trku, s obzirom da su okviru osmog kola Prve futsal lige Republike Srpske odigrali nerješeno sa ekipom KMF ”Boračka” iz Gradiške. na kraju je bilo 2:2 (0:0).

Poslije “tvrdog” prvog poluvremena, koje je završeno bez golova, u drugom smo vidjeli mnogo bolji i efikasniji futsal.

Kotorvarošani su poveli u 28. minutu kada je Boban Jošić, jedan oštro upućen udarac samo okrznuo i skrenuo ga u same rašlje gola nemoćnog golmana gostiju Kotura. Šest minuta kasnije na semaforu je stajalo 2:0 za domaćina, a efektnim golom u listu strijelaca se upisao Senedin Tatar.

Svi u kotorvaroškoj sportskoj dvorani su vidjeli sigurna tri boda za domaćina, ali tako nisu mislili gosti iz Gradiške koji su za samo dva minuta golovima Gorana Majdanca u 36 i 37. minutu došli do vrijednog boda u borbi za opstanak.

Na oba gola su briljirali golmani Milen Kutić sa jedne, i Miloš Kotur sa druge strane, tako da je rezultat na kraju ove utakmice, mora se priznati bio realan.

U narednom devetom kolu naši futsaleri putuju u Banja Luku, gdje će se sastati sa domaćom ekipom KMF “Sokrates”.