FUTSAL: UBITAČNI TANDEM NEDIĆ-TEPIĆ “PRESUDIO” U KOMŠIJSKOM DERBIJU

0

KOTOR VAROŠ, 21. NOVEMBRA – Futsaleri Kotor Varoša su sinoć u utakmici četvrtog kola Druge lige Republike Srpske – grupa Centar u Čelincu upisali i četvrtu prvenstvenu pobjedu, savladavši domaću ekipu KMF “Jošavka” rezultatom 2:5 (2:2). i na taj način potvrdili sjajnu formu na početku prvenstva.

Domaći su puno bolje otvorili ovu utakmicu i golovima Vujičića u šestom i Radujkovića u 10. minutu došli do vođstva od 2:0. Potom sve u svoje “ruke” preuzima tandem Miroslav Nedić (3) i Aleksandar Tepić (2) koji su nastavili svoj golgeterski niz i već do kraja prvog poluvremena izjednačili na 2:2. Da bi u drugom poluvremenu sa još tri pogotka upisali nova tri boda, za ostanak na Kotor Varoša na liderskoj poziciji.

15’  Tepić 2:1
17’  Nedić 2:2
28’  Nedić 2:3
32’  Tepić 2:4
38’  Nedić 2:5