Futsaleri sinoć torpedovali Prnjavorčane, danas već komšijski derbi u Čelincu

0

KOTOR VAROŠ, 12. decembra – Futsaleri KMF “Kotor Varoš” sinoć su u utakmici 6. kola Prve futsal lige RS, u kotorvaroškoj sportskoj dvorani do nogu potukli goste iz Prnjavora ekipu Ljubića, na kraju je bilo ubjedljivih 12:3.

Naši futsaleri su već u prvom dijelu prvog poluvremena došli do ubjedljivog vođstva od 4:0, da bi potom došlo do malog opuštanja što su gosti znali da iskoriste i sa dva brza pogotka unesu neizvjesnost u utakmicu, na poluvremenu je na semaforu stajalo 4:2. Drugi dio igre donosi potpunu dominaciju Kotorvarošana koju je svojim pogotkom otvorio kapiten Nedić a zatvorio svojim golom Stupar za konačnih 12:3.

Kotorvaroški futsaleri večeras u Čelincu, protiv istoimenog tima igraju zaostalu derbi utakmicu 5. kola.