MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (12. januar)

0

KOTOR VAROŠ, 12. JANUARA – Pogledajte šta sve od sportskih sadržaja možete pratiti na malim ekranima.

Bogat sportski dan je pred nama. Posle nerješenog rezultata u prvom meču sa Svjetskom prvenstvu u rukometu sa Rusima, Orlovi igraju derbi meč sa Francuskom koji počinje od 20.30.

I Košarkaši Zvezde i Partizana izlaze na teren, crveno-beli gostuju Igokei, dok Partizan od 19 sati dočekuje Krku u Pioniru.

Ni ljubitleji fudbala neće biti zapostavljeni, pa je preporuka da pogledate utakmice Premijer lige Engleske kao i duele u okviru Kupa Italije.

Satnica TV programa:

09.50 Fudbal, Australijska liga: Melburn – Njukasl (Arena sport 2)

10.00 Košarka, VTB liga: Astana – Uniks (Sport Klub 2)

11.00 Košarka, Turska liga: Gaziantep – Galatasaraj (Sport Klub 1)

12.00 Odbojka, Turska liga (Ž): Bešiktaš – Fenerbahče (Arena sport 2)

12.00 Fudbal, Azijski kup: Vijetnam – Iran (Arena sport 1)

13.00 Fudbal, Španska liga: Leganes – Hueska (Sport Klub 2)

13.15 Futsal, Španska liga: Mursija – Osasuna (Arena sport 3)

13.15  Košarka, Turska liga: Tofaš – Bešiktaš (Sport Klub HD)

13.30 Fudbal, Premijer liga: Vest Hem – Arsenal (Sport Klub 1)

14.30 Fudbal, Azijski kup: Jemen – Irak (Arena sport 2)

15.00 Fudbal, Kup Italije: Lacio – Novara (Sport Klub 3)

15.30 Rukomet, Svetsko prvenstvo: Rusija – Koreja (Arena sport 1)

15.30 Košarka, Turska liga: Ankara – Banvit (Sport Klub 2)

16.00 Fudbal, Čempionšip: Vigan – Aston Vila (Sport Klub HD)

16.00 Fudbal, Premijer liga: Brajton – Liverpul (Sport Klub 1)

16.30 Fudbal, Portugalska liga: Sporting – Porto (Sport Klub 3)

17.00 Fudbal, Francuska liga: Amien – PSŽ (Arena sport 3)

17.00 Košarka, ABA liga: Igokea – Crvena zvezda (Arena sport 2)

17.30 Rukomet, Svetsko prvenstvo: Norveška – Saudijska Arabija (Arena sport 5)

18.00 Odbojka, Italijanska liga: Peruđa – Lube (Sport Klub HD)

18.00 Fudbal, Španska 2. liga: Las Palmas – Osasuna (Sport Klub 4)

18.00 Fudbal, Kup Italije: Sampdorija – Milan (Sport Klub 2)

18.15 Rukomet, Svetsko prvenstvo: Nemačka – Brazil (Arena sport 1)

18.30 Fudbal, Premijer liga: Čelsi – Njukasl (Sport Klub 1)

19.00 Košarka, ABA liga: Partizan – Krka (Arena sport 2)

19.00 Fudbal, Florida kup: Sao Paolo – Ajaks (Sport Klub 3)

20.00 Fudbal, Francuska liga: Kaen – Lil (Arena sport 3)

20.15 Rukomet, Svetsko prvenstvo: Danska – Tunis (Arena sport 4)

20.30 Rukomet, Svetsko prvenstvo: Francuska – Srbija (Arena sport 1)

20.45 Fudbal, Kup Italije: Bolonja – Juventus (Sport Klub 1)

21.00 Košarka, ABA liga: Cedevita – Cibona (Arena sport 2)

22.00 Fudbal, Florida kup: Flamengo – Ajntraht (Sport Klub 4)

23.00 Košarka, NBA liga: Majami – Memfis (Sport Klub 1)

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here