Partizan prejak za Mladostaše

0

KOTOR VAROŠ, 21. OKTOBRA – Fudbaleri kotorvaroške Mladosti poraženi su danas u Kostajnici od domaćeg Partizana u utakmici 11. kola Regionalne lige RS – grupa Zapad, rezultatom 3:2. Domaćin je dominirao sve do posljednjih dvadeset minuta utakmice u koje je ušao sa tri gola prednosti, strijelci za domaće su bili Zec u 18 i 58, i Delismajlović u 52. minutu. Potom se budi Mladost i golovima Jurića u 74 i Muždekića u 82. minutu stiže na smo gol zaostatka, ali do kraja utakmice nisu smogli snage da dođu do vrijednog boda.

Mladost trenutno zauzima desetu poziciju na tabeli sa 12 osvojenih bodova. U narednom dvanaestom kolu naši fudbaleri su slobodni, a potom putuju u Hambarine, gdje će snage odmjeriti sa ekipom FK “Brdo”.