Partizanova crnogorska veza “poravnala” Banovo Brdo

0

BEOGRAD, 09. MAJA – Slavlje Partizana, šesta pobjeda u nizu u prvenstvu.

Još jedna pobjeda ekipe Partizana, ovoga puta na Banovom brdu protiv Čukaričkog i ogromnog broja svojih nekadašnjih fudbalera, bilo je 0:2 (0:1).

Prvi gol na ovom meču vidjeli smo već u 20. sekundi utakmice.

Tada je Urošević prošao po lijevoj strani, centrirao,Šćekić je bio na pravom mjestu i pogodio na sjajan način, doveo je Partizan u prednost.

Nakon toga bez mnogo šansi do kraja poluvremena, vrijedna pomjena jeste prilika za Miljkovića koji je šutirao preko gola, Čukarički na drugoj strani skoro i da nije pretio.

U nastavku velika šansa za Čukarički, nevjerovatno je kako lopta nije ušla u Stojkovićev gol nakon što je golman Partizana napustio gol liniju, a Miladin Stevanović se nije najbolje snašao na pola metra od stative. Zasmetao mu je i Lutovac.

Ulazak u igru Lazara Markovića je dodatno probudio Partizan, a zanimljivo da smo prvi korner vidjeli tek u 80. minutu. Izveo ga je Jojić, lopta je došla na drugoj strani do pomenutog Markovića koji centrira Vujačiću u trepavicu, 0:2.

Do kraja utakmice bilježimo i pokušaj Uroševića koji je mogao da riješi sve dileme na ovom meču.

Uglavnom, pobjeda Partizana koja će značiti samo za samopouzdanje ekipe pred onu najveću utakmicu do kraja sezone, derbi sa Zvezdom u finalu. (sportske.net)