“Petardom” na Partizan

0

KOTOR VAROŠ, 12. MAJA – Fudbaleri kotorvaroške Mladosti u utakmici 26. kola Regionalne lige – grupa Zapad odigrali su jednu od najboljih utakmica ove sezone i sa ubjedljivih 5:1 savladali ekipu Partizana iz Kostajnice.

Aleksandar Tepić je u 16. minutu, doveo Mladostaše u vođstvo, gosti su uspjeli doći do izjednačenja golom Kovačevića u 22. minutu, i to je bilo sve što su gosti napravili u ovom meču. Potom Enis Mušanović pogađa u 28 i 37. minutu za sigurno vođstvo domaćina od 3:1, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Dejan Trifković je već u 47. minutu pogodio za prednost od 4:1, da bi u 51. minutu Mušanović kompletirao svoj het-trik za konačnih 5:1 i nova tri boda Mladosti, koja će mnogo značiti u borbi za opstanak.