“Projektili” Jurića i Jusića srušili Slogu Nektar

KOTOR VAROŠ, 10. AVGUSTA – Fudbaleri Mladosti savladali su danas novog regionalnog ligaša ekipu Sloga Nektar iz Potkozarja rezultatom 2:1 i tako osvojili prve bodove  na premijeri nove sezone.

Gosti su prvi došli u vođstvo u 33. minutu utakmice, poslije kardinalne greške Drljače, koji je potpuno nepotrebno i neprecizno vratio loptu u svoj šesnaesterac, i napadaču gostiju Milakoviću nije bilo teško da “poklon” prihvati i lagano loptu pošalje iza leđa nemoćnog Durakovića.

Da se na odmor ne bi otišlo sa prednošću gostiju pobrinuo se Jurić u 45. minutu, koji je jedan odbijanac u šesnaestercu uhvatio na volej i strahovitim šutem poslao loptu u donji lijevi ugao gola gostiju za 1:1, na poluvremenu.

U drugom pluvremenu Mladost je dominirala na terenu, stvarala šanse, ali gola nije bilo sve do 81. minuta kada je jedan oštar i precizan centaršut Jusića iskosa sa desne strane završio iza leđa zbunjenog golmana gostiju Koljančića, za veliku radost domaćih igrača i navijača. Igrači Mladosti su igrom i zalaganjem po veoma sparnom i vrućem vremenu zaslužili ova tri boda na startu sezone.

U narednom kolu mladostaši će ponovo biti domaćini, ovog puta u goste im dolazi Partizan iz Kostajnice.