Remi Mladosti protiv Lijevča

0

KOTOR VAROŠ, 15. aprila – Fudbaleri kotorvaroške Mladosti su danas u utakmici 21. kola Regionalne lige Republike Srpske – grupa Zapad, na svom stadionu podijelili bodove sa gostima iz Nove Topole, ekipom Lijvča, odigravši nerješeno 0:0.

Mladost je mogla  i do sve tri boda, da je danas indisponirani Radivojević iskoristio nekoliko izglednih šansi za svoju ekipu, ali mu je u završnici nedostajalo mirnoće i preciznosti. U sjajnoj prilici 20 minuta prije kraja utakmice bio je i Mušanović, kada mu je priliku pripremio Radivojević, ali je za malo bio neprecizan šutiravši iz dobre pozicije sa nekih desetak metara daleko od gola gostiju, lopta je prohujala tik pored desne stative. Mušanović je u 90. minutu zbog prigovora, zaradio i isključenje.

Mladost je sa ovim remijem, došla do 25 prvenstvenog boda.