Šta od sporta nude televizije? Madridski derbi meč dana, tu su i Superliga Srbije, ali i Premijer liga…

0

08. MAJA – Veoma, veoma bogat sportski dan.

Dan kreće s laganim zagrijavanjem već od jutarnjih časova, oko 10 će na teren fudbaleri u Australiji, dok oni završe spremiće se Poljaci, Italijani, Francuzi…

Naravno, to je samo zagrijavanje, kako je i gore navedeno, kasnije slijedi i derbi začelja u Superligi između Radničkog iz Kragujevca i Proletera, a tu je još i derbi između Viljareala i Sevilja. Svašta nešto se dešava, dok je veče rezervisano za veliki derbi Madrida – Atletiko i Real.

Da ne bismo sve ponaosob objašnjavali, pogledajte u satnici ispod čitav spektar onoga što nudi ova divna nedjelja.

Satnica:

10.15 –  Fudbal, Australijska liga: Adelajd Junajted – Vester Junajted (Arena sport 3 Premium)

12.30 – Fudbal, Poljska liga: Lehija – Stal (Arena sport 3)

12.30 – Fudbal, Serija A: Specija – Atalanta (Arena sport 2 Premium)

13.00 – Fudbal, Liga 1: Mec – Lion (Arena sport 1)

13.30 – Fudbal, Belgijska liga: Union – Klub Briž (Arena sport 2)

14.00 – Fudbal, La Liga: Hetafe – Rajo Valjekano (Arena sport 1 Premium)

15.00 – Fudbal, Serija A: Venecija – Bolonja (Arena sport 2 Premium)

15.00 – Fudbal, Superliga Srbije: Radnički 1923 – Proleter (Arena sport 3 Premium)

15.00 – Fudbal, Liga 1: Rems – Lens (Arena sprot 1)

15.00 – Fudbal, Liga 1: Anže – Bordo (Arena sport 3)

15.00 – Fudbal, Liga 1: Klermon – Monpelje (Arena sport 4)

15.00 – Fudbal, Premijer liga: Arsenal – Lids (Sport klub 2)

16.15 – Fudbal, La Liga: Viljareal – Sevilja (Arena sport 1 Premium)

16.30 – Fudbal, Portugalska liga: Žil Visente – Tondela (Arena sport 2)

16.30 – Fudbal, Portugalska liga: Vizelja – Maritimo (Arena sport 7)

17.00 – Fudbal, Liga 1: Lorijen – Marselj (Arena sport 3)

17.00 – Fudbal, HNL: Rijeka – Hajduk (Arena sport 4)

17.00 – Fudbal, Superliga Srbije: Spartak – Kolubara (Arena sport 2 Premium)

17.00 – Fudbal, Makedonska liga: Makedonija Đorče Petrov – Struga (Arena sport 5)

17.30 – Fudbal, Poljska liga: Pjast – Leh (Arena sport 8)

17.30 – Fudbal, Premijer liga: Mančester siti – Njukasl (Sport klub 2)

18.00 – Fudbal, Turska liga: Bešiktaš – Fenerbahče (Sport klub 2)

18.00 – Fudbal, Serija A: Salernitana – Kaljari (Arena sport 3 Premium)

18.00 – Fudbal, Serija A: Verona – Milan (Arena sport 3 Premium)

18.30 – Fudbal, La Liga: Espanjol – Osasuna (Arena sport 1 Premium)

18.30 – Fudbal, Belgijska liga: Antverp – Anderleht (Arena sport 7)

18.30 – Košarka, ACB liga: Monbus Obradoiro – Real Madrid (Arena sport 2)

18.45 – Fudbal, Mađarska liga: Ujpešt – Fehervar (Arena sport 6)

19.00 – Fudbal, Portugalska liga: Braga – Arouka (Arena sport 3)

19.00 – Fudbal, Superliga Srbije: Mladost – Radnik (Arena sport 2 Premium)

20.45 – Fudbal, Liga 1: PSŽ – Troja (Arena sport 2)

21.00 – Fudbal, La Liga: Atletiko – Real Madrid (Arena sport 1 Premium)

21.00 – Fudbal, Brazilska liga: Palmeiras – Fluminense (Arena sport 3)

(telegraf.rs)

PODELI

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here