Šta od sporta nude televizije? Melburn dobija kraljicu, Jović napada Bajern, i “Mersisajd” derbi

0

KOTOR VAROŠ, 20. FEBRUARA – Prvi dan vikenda nam donosi spoznaju o tome ko će biti nova šampionka Australijen Opena: Naomi Osaka ili senzacionalna Dženifer Brejdi – a to ćemo saznati negdje već oko 11 sati.

Veliko finale možete pratiti na kanalu Eurosport 1 od 09:15 sati.

Fudbal će, naravno, dominirati i danas na “malim ekranima”. Od 13 sati možete pratiti meč Superlige između Čukaričkog i Zlatibora, u pitanju je odložen duel, a prenosi ga Arena sport 1.

Nastavak dana donosi nekoliko izuzetno interesantnih mečeva.

Pomenimo okršaj trećeplasiranog Ajntrahta i lidera Bundeslige Bajerna, i taj meč ide na Eurosportu (od 15:20), pa eto prilike da na dijelu vidimo Luku Jovića protiv najmoćnijeg tima svijeta.

Ipak, prava poslatica slijedi od 18:30 kada će na “Enfildu” novi, žestoki “Mersisajd” derbi odigrati Liverpul i gradski rival Everton – uz prenos na Sport klubu.
Ne propustite još jedan veliki derbi, Rurski, između Šalkea i Borusije Dortmund od 18:20 na kanalu Eurosport 2.

SATNICA

09:00 FUDBAL, Australija: Sidnej – Brizbejn Roar (Arena sport 1)
09:15 TENIS, finale Australijan Opena (ž): Naomi Osaka – Dženifer Brejdi (Eurosport 1) 
13:00 FUDBAL, Superliga: Čukarički – Zlatibor (Arena sport 1)
13:00 FUDBAL, Liga 1: Sent Etjen – Rems (Aena sport 2)
13:30 FUDBAL, Premijer liga: Sautempton – Čelsi (Sport klub 1)
15:00 FUDBAL, HNL: Istra – Varaždin (Arena sport 3)
15:00 FUDBAL, Superliga: Lacio – Sampdorija (Arena sport 1)
15:00 FUDBAL, Poljska: Legija Varšava – Visla Plok (Arena sport 4)
15:20 FUDBAL, Bundesliga: Ajntraht – Bajern (Eurosport 2)
16:00 FUDBAL, Rumunija: Sepsi – Akademika (Arena sport 2)
17:00 FUDBAL, Liga 1: Nant – Marselj (Arena sport 1)
17:00 FUDBAL, HNL: Lokomotiva – Gorica (Arena sport 3)
18:00 FUDBAL, Serija A: Đenova – Verona (Arena sport 2)
18:20 FUDBAL, Bundesliga: Šalke – Borusija Dortmund (Eurosport 2)
18:30 FUDBAL, Premijer liga: Liverpul – Everton (Sport klub 1)
19:00 RUKOMET, Francuska: Dankerk – Tuluz (Arena sport 1)
20:45 FUDBAL, Serija A: Sasuolo – Bolonja (Arena sport 1)
21:15 FUDBAL, Argentina: Lanus – Defensa Justicija (Arena sport 2)
21:30 FUDBAL, Portugalija: Sporting – Portimonense (Arena sport 3)

(Telegraf.rs)

PODELI

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here