Šta od sporta nude televizije: Oproštaj legendarnog kapitena Saše Ilića od fudbalskog hrama u Humskoj 1, Zvezda slavi titulu, Đoković igra finale Rima, Vasa i Efes jurišaju na Armejce

0

KOTOR VAROŠ, 19. MAJA – Pogledajte šta od sporta možete da gledate u direktnom prenosu na Televizijama.

Bogat sportski dan je pred nama. Polako ali sigurno pada zavjesa na klupska takmičenja širom Evrope, a ista situacija je i u Srbiji. Sa jedne strane Crvena zvezda od 19 sati igra protiv Napretka meč na kojem je najavljena velika proslava odbrane titule prvaka Srbije.

Takođe, i ljubitelji košarke moćiće i te kako da se opuste i uživaju jer se u Vitoriji igraju meč za 3. mesto, kao i finale ovogodišnje Evrolige u kojem za Efes natupa srpski internacionalac vasa Micić koji će protiv CSKA pokušati da svom timu donese novu pobedu.

Satnica TV Programa: 

08.30 – 13.30 Odbojka na pesku: Evrospki masters (Arena sport 2)

10.30 Fudbal, Australijska liga: Pert – Sidnej (Arena sport 1)

11.00 – 15.15 Moto GP: (Sport Klub 1)

12.00 Fudbal, Španska liga: Real Madrid – Betis (Sport Klub 3)

12.30 Fudbal, Italijanska liga: Kjevo – Sampdorija (Arena sport 4)

13.00 Košarka, Endesa liga: Gran Kanarija – Saragosa (Arena sport 1)

13.00 Tenis, WTA Rim, finale: (Sport klub 2)

13.35 Fudbal, Kineska liga: Šenžen – Dalijen (Sport Klub HD)

15.00 Fudbal, Italijanska liga: Empoli – Torino (Arena sport 3)

15.00 Fudbal, Italijanska liga: Parma – Fjorentina (Arena sport 1)

15.00 Fudbal, Turska liga: Bursa – Goztepe (Sport Klub 3)

16.00 Fudbal, Škotska liga: Seltik – Harts (Arena sport 2)

16.00 Tenis, ATP Masters Rim, finale: (Sport Klub 1)

16.15 Fudbal, Španska liga Eibar – Barselona (Sport klub 4)

17.30 Košarka, Evroliga F4, za 3. mesto: Fenerbahče – Real Madrid (Sport Klub 3)

17.30 Fudbal, EP U17: Holandija – Italija (Sport Klub 2)

18.00 Fudbal, Italijanska liga: Milan – Frosinone (Arena sport 2)

18.00 Fudbal, Danska liga: Esbjerg – kopenhagen (Sport Klub HD)

18.00 Fudbal, Španska 2. liga: Kadiz – Osasuna (Sport Klub 4)

18.00 Košarka, Turska liga: Galatasaraj – Bašakšehir (Sport Klub 1)

19.00 Fudbal, Superliga Srbije: Partizan – Proleter (Arena sport 3)

19.00 Fudbal, Superliga Srbije: Crvena zvezda – Napredak (Arena sport 1)

19.30 Fudbal, Rumunska liga, plej-of: Steaua – Kluž (Sport Klub 2)

20.15 hokej, Svetsko prvenstvo: Švajcarska – Rusija (Arena sport 5)

20.30 Fudbal, Italijanska liga: Juventus – Atalanta (Arena sport 2)

20.30 Košarka, Evroliga, finale: Efes – CSKA (Sport Klub 1)

21.00 Fudbal, MLS: Orlando Siti – Sinsinati (Arena sport 1)

23.45 Fudbal, Argentinski liga kup: Argentinios Juniors – Boka Juniors (Arena sport 2)

01.00 Košarka, NBA, finale istoka: Toronto – Milvoki (Sport Klub 1)