Šta od sporta nude televizije? Partizan u Kruševcu, derbi Premijer lige i meč odluke za odbojkaše!

KOTOR VAROŠ, 11. AVGUSTA – Pogledajte šta vas to očekuje na TV ekranima u nedjelju.

Onaj ko odluči da u nedjelju 11. avgusta ne želi da izlazi iz kuće, neće morati da brine o dosadi ukoliko je ljubitelj sporta!

Svakako najbitnije utakmice su Napredak Partizan,  Mančester junajted – Čelsi i Srbija- Italija u okviru trećeg kola kvalifikacija za odlazak na OI.

Satnica:

08.00 SNUKER, Međunarodni šampionat u Kini – finale (Eurosport 1)
09.00 ODBOJKA, Kvalifikacije za OI: Kanada – Finska (Sport Klub 1)
13.25 SNUKER, Međunarodni šampionat u Kini – finale (Eurosport 1)
14.00 AUTOMOTO, Moto GP trka (Sport Klub 2)
14.30 FUDBAL, Belgijska liga: STVV – Standard (Arena Sport 3)
15.00 ODBOJKA, Kvalifikacije za OI: Poljska – Slovenija (Sport Klub 2)
15.00 FUDBAL, Francuska liga: Lil – Nant (Arena Sport 2)
15.00 FUDBAL, Premijer liga: Njukasl – Arsenal (Sport Klub 1)
15.30 FUDBAL, Nemački kup: Osnabrik – Lajpcig (Arena Sport 1)
16.00 ODBOJKA, Kvalifikacije za OI: Holandija – SAD (Sport Klub 3)
17.00 FUDBAL, Francuska liga: Strazbur – Mec (Arena Sport 2)
17.00 FUDBAL, Austrijska liga: Matersburg – Austrija (Sport Klub 2)
17.30 FUDBAL, Premijer liga: Man. junajted – Čelsi (Sport Klub 1)
18.00 FUDBAL, HNS: Slaven – Hajduk (Arena Sport 4)
18.00 FUDBAL, Belgijska liga: Šarlroa – Antverpen (Arena Sport 5)
19.00 FUDBAL, Super liga: Napredak – Partizan (Arena Sport 1)
19.00 FUDBAL, Češka liga: Mlada Boleslav – Sparta Prag (Arena Sport 3)
19.00 ODBOJKA, Kvalifikacije za OI: J. Koreja – Belgija (Sport Klub 2)
20.00 FUDBAL, HNS: Gorica – Rijeka (Arena Sport 4)
20.00 FUDBAL, Prijateljska: Roma – Real (Sport Klub 1)
20.00 FUDBAL, Norveška liga: Stromsgodset – Valerenga (Arena Sport 2)
21.00 FUDBAL, Francuska liga: PSŽ – Nim (Arena Sport 1)
21.15 ODBOJKA, Kvalifikacije za OI: Italija – Srbija (Sport Klub 2)
22.00 TENIS, ATP Montreal – finale (Sport Klub 1)
22.00 FUDBAL, MLS: Atlanta – Njujork (Arena Sport 2)

PODELI