10. APRIL – Vrlo zanimljiv dan nas čeka kada je riječ o sportu.
Ekstremno bogata sportska nedelja je pred nama. Ama baš svako će moći da odabere duel koji mu je ili joj je najzanimljiviji i da uživa u sportskim čarima, počev od fudbala i košarke, pa sve do odbojke, bilijara, Formule 1…
Već rano ujutru krećemo sa trkom za VN Australije od 07.00 časova, da bi nas u matine terminu sačekao meč ABA lige između Mege i Partizana (12.00). U nastavku poslijepodneva biće aktuelan fudbal i dueli Zvezde i Radničkog 1923 (17.00), odnosno Čukaričkog i Partizana (19.00).
Tu su dva velika derbija u košarci – između Barse i Reala, odnosno Armanija i Virtusa. Fudbalski svijet gledaće ka meču Sitija i Liverpula… Sve u svemu, dovoljno je da se zavalite i uživate.
SATNICA
07.00 – Automoto, Formula 1: Australija (Sport Klub HD)
09.00 – Košarka, CBA liga: Šenžen – Šangaj (Sport Klub 2)
09.50 – Atletika, Maraton: Roterdam (Sport Klub 1)
11.00 – Košarka, VTB liga: Astana – CSKA Moskva (Arena Sport 1)
11.00 – Fudbal, Ruska liga: Ural – Krila Sovjetov (Sport Klub 3)
12.00 – Košarka, ABA liga: Mega – Partizan (Arena Sport Premium 1)
12.00 – Košarka, Turska liga: Gacijantep – Pektim (Sport Klub 7)
12.30 – Fudbal, Italijanska liga: Đenova – Lacio (Arena Sport Premium 3)
12.55 – Fudbal, Treća Bundesliga: Frajburg II – Minhen 1860 (Sport Klub 1)
13.00 – Fudbal, Francuska liga: Bordo – Mec (Arena Sport 1)
13.00 – Fudbal, Škotska liga: Sent Miren – Rendžers (Arena Sport 2)
13.00 – Tenis, ATP Monte Karlo (Sport Klub 2, Sport Klub 5)
13.00 – Košarka, Evroliga za žene: Perfurmerijas Avenida – USK Prag (Sport Klub 3)
13.00 – Fudbal, Ruska liga: Ufa – Soči (Sport Klub 6)
13.30 – Fudbal, Cvajta: Paderborn – Karlsrue (Sport Klub 5)
13.30 – Fudbal, Cvajta: Sandhauzen – Dinamo Drezden (Sport Klub 9)
14.00 – Fudbal, Linglong Superliga: TSC – Voždovac (Arena Sport 3)
14.00 – Fudbal, Makedonska liga: Rabotnički – Tikveš (Arena Sport 4)
14.00 – Rukomet, Nemačka liga: Cevlar – Magdeburg (Arena Sport 6)
14.00 – Fudbal, Španska liga: Osasuna – Alaves (Arena Sport Premium 2)
14.00 – Fudbal, Treća Bundesliga: Havelsi – Cvikau (Sport Klub 4)
14.30 – Fudbal, Austrijska liga: Austrija Klagenfurt – Salcburg (Sport Klub 10)
14.55 – Fudbal, Premijer liga: Brentford – Vest Hem (Sport Klub 1)
15.00 – Fudbal, Italijanska liga: Venecija – Udineze (Arena Sport 1)
15.00 – Fudbal, Francuska liga: Monako – Troa (Arena Sport 2)
15.00 – Fudbal, Francuska liga: Anže – Lil (Arena Sport 7)
15.00 – Fudbal, Francuska liga: Brest – Nant (Arena Sport 8)
15.00 – Fudbal, Italijanska liga: Napoli – Fjorentina (Arena Sport Premium 1)
15.00 – Fudbal, Italijanska liga: Sasuolo – Atalanta (Arena Sport Premium 3)
15.00 – Fudbal, Švedska liga: Helsingborg – Geteborg (Sport Klub 7)
15.00 – Fudbal, Turska liga: Adana – Altaj Demirspor (Sport Klub 8)
15.30 – Fudbal, Serija B: Askoli – Ređina (Sport Klub 5)
15.30 – Fudbal, Ruska liga: Spartak – Arsenal (Sport Klub 9)
16.00 – Hokej na ledu, KHL: SKA – CSKA (Arena Sport 6)
16.00 – Košarka, Evroliga za žene: Šopron – Fenerbahče (Sport Klub 3)
16.00 – Fudbal, Makedonska liga: Akademija Pandev – Pelister (Sport Klub 4)
16.15 – Fudbal, Španska liga: Espanjol – Selta (Arena Sport Premium 2)
16.15 – Košarka, Litvanska liga: Jonava CBET – Žalgiris (Sport Klub HD)
16.30 – Fudbal, Portugalska liga: Portimonense – Famalikao (Arena Sport 1×2)
17.00 – Košarka, ABA liga: Igokea – Krka (Arena Sport 1)
17.00 – Fudbal, Francuska liga: Lans – Nica (Arena Sport 2)
17.00 – Odbojka, Ruska liga: Dinamo Moskva – Dinamo L. (Arena Sport 8)
17.00 – Fudbal, Linglong Superliga: Crvena zvezda – Radnički 1923 (Arena Sport Premium 1)
17.00 – Fudbal, Slovačka liga: Slovan – DAC Streda (Sport Klub 6)
17.00 – Fudbal, Austrijska liga: Šturm – Austrija Beč (Sport Klub 8)
17.00 – Košarka, Palakanestro: Venecija – Fortitudo Bolonja (Sport Klub 10)
17.25 – Fudbal, Premijer liga: Mančester siti – Liverpul (Sport Klub 1)
17.30 – Fudbal, Ekstraklasa: Rakov Čenstokova – Šljonsk Vroclav (Arena Sport 7)
17.30 – Košarka, Italijanska liga: Virtus – Armani (Sport Klub 7)
18.00 – Fudbal, Italijanska liga: Roma – Salernitana (Arena Sport 3)
18.00 – Tenis, WTA Bogota + WTA Čarlston + ATP Hjuston – finala (Sport Klub 2)
18.30 – Fudbal, Belgijska liga: Klub Briž – Mehelen (Arena Sport 6)
18.30 – Košarka, ACB liga: Barselona – Real Madrid (Arena Sport Premium 2)
18.30 – Fudbal, Španska liga: Elče – Real Sosijedad (Arena Sport Premium 3)
18.30 – Odbojka, Italijanska liga: Trentino – Pjačenca (Sport Klub 4)
18.30 – Bilijar, Svetsko prvenstvo: Polufinale i finale (Sport Klub HD)
18.30 – Fudbal, Grčka liga: AEK – Aris (Sport Klub 9)
19.00 – Fudbal, Francuska liga: Strazbur – Lion (Arena Sport 1)
19.00 – Košarka, ABA liga: Cedevita Olimpija – Cibona (Arena Sport 2)
19.00 – Fudbal, Portugalska liga: Vitorija – Porto (Arena Sport 5)
19.00 – Fudbal, Linglong Superliga: Čukarički – Partizan (Arena Sport Premium 1)
19.00 – Fudbal, Češka liga: Slavija – Pardubice (Sport Klub 8)
19.15 – Fudbal, LŠ Azije: Al Ahli Dubai – Fulad (Sport Klub 6)
19.15 – Fudbal, LŠ Azije: Sepahan – Al Duhail (Sport Klub 10)
19.25 – Fudbal, Turska liga: Fenerbahče – Galatasaraj (Sport Klub 1)
20.00 – Fudbal, Hrvatska liga: Rijeka – Dinamo (Arena Sport 3)
20.00 – Automoto, Moto GP: SAD, trka (Sport Klub 3)
20.15 – Fudbal, Slovenačka liga: Koper – Celje (Sport Klub 7)
20.45 – Fudbal, Italijanska liga: Torino – Milan (Arena Sport Premium 2)
20.45 – Košarka, Palakanestro: Kremona – Tortona (Sport Klub 4)
21.00 – Fudbal, Brazilska liga: Atletiko Mineiro – Internacional (Arena Sport 5)
21.00 – Fudbal, Španska liga: Levante – Barselona (Arena Sport Premium 1)
21.00 – Fudbal, Francuska liga: Olimpik Marselj – Monpelje (Arena Sport Premium 3)
21.30 – Košarka, NBA: Multiprenos (Arena Sport 1)
21.30 – Fudbal, Portugalska liga: Vizela – Braga (Arena Sport 2)
22.10 – Fudbal, LŠ Azije: Tavun – Paktakor (Sport Klub 1)
23.00 – Hokej na ledu, NHL: Minesota – Los Anđeles Kingsi (Sport Klub 3)
00.00 – Fudbal, Argentinska liga: River Plejt – Argentinos Juniors (Arena Sport Premium 1)
01.35 – Hokej na ledu, NHL: Otava – Vinipeg (Sport Klub 1)
(telegraf.rs)