Šta od sporta nude televizije? Zvezda dočekuje Makabi u okviru Evrolige, fudbal samo u tragovima

0

KOTOR VAROŠ, 01. APRILA – Najviše će uživati ljubitelji košarke i rukometa ovog 1. aprila…

Juče su odigrane posljednje utakmice u prvom krugu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru. Stoga nas ovog četvrtka očekuje svojevrsna “pustoš” kada je riječ o fudbalskim utakmicama, ali daleko do toga da neće imati šta drugo da se pogleda putem televizijskih ekrana.

Prije svega, navijači Crvene zvezde moći će da navijaju za svoj tim protiv Makabija u okviru Evrolige. Iako taj meč nema rezultatski značaj, potpuno je jasno da momci Dejana Radonjića žele da poprave utisak u odnosu na susret sa Olimpijom, a i generalno lošu sliku ove sezone u elitnom takmičenju.

Oni koji su noćne ptice moći će da pogledaju našeg Nikolu Jokića kako se u ranim jutarnjim časovima od 04.00 bori sa svojim Denverom protiv Los Anđeles Klipersa u gostima. Biće to svojevrsni derbi NBA lige i prava poslastica za ljubitelje košarke.

Od ostalih dešavanja tu su rukometna Liga šampiona, potom završnica WTA i ATP turnira u Majamiju, kao i prva utakmica finala Superlige Srbije u odbojci u konkurenciji dama između Uba i Tenta.

SATNICA

10.45 – Fudbal, Australijska liga: Central Koust Mariners – Adelejd (Arena Sport 1)

13.30 – Snuker, Čempionšip liga (Sport Klub 4)

16.00 – Džudo, Grend slem: Antalija, prvi dan (Sport Klub 3)

17.00 – Fudbal, Segunda: Espanjol – Fuenlabrada (Sport Klub 2)

17.00 – Odbojka, Superliga Srbije (Ž): Ub – Tent (Arena Sport 3)

17.00 – Košarka, Ukrajinski kup: Mikolajv – Budiveljnik, ½ finale (Sport Klub 1)

18.00 – Golf, LPGA Tur: ANA Inspirejšn, prvi dan (Sport Klub Golf)

18.45 – Rukomet, Liga šampiona: Vardar – Telekom Vesprem (Arena Sport 2)

18.45 – Rukomet, Liga šampiona: Motor – Meškov Brest (Arena Sport 4)

19.00 – Košarka, Evroliga: Baskonija – Anadolu Efes (Sport Klub 3)

19.00 – Tenis, ATP Majami, ¼ finale br. 3 (Sport Klub 1)

19.00 – Rukomet, Bundesliga: Melsungen – RNL (Arena Sport 1)

19.00 – Snuker, Čempionšip liga (Sport Klub 4)

19.00 – Tenis, ATP Majami, ½ finale A – dublovi (Sport Klub 2)

19.15 – Košarka, Ukrajinski kup: Čerkaski Mavpi – BK Zaporožje, ½ finale (Sport Klub 6)

20.00 – Odbojka, Italijanska liga: Trentino – Lube (G2), ½ finale (Sport Klub HD)

20.00 – Košarka, Evroliga: Panatinaikos – Olimpija Milano (Sport Klub 5)

20.40 – Košarka, Evroliga: Crvena zvezda – Makabi (Sport Klub 1)

20.45 – Rukomet, Liga šampiona: Porto – Olborg (Arena Sport 1)

20.45 – Rukomet, Liga šampiona: Celje – PSŽ (Arena Sport 3)

21.00 – Tenis, WTA Majami, ½ finale A (Sport Klub 1)

21.30 – Fudbal, Segunda: Saragosa – Kartagina (Sport Klub 3)

22.00 – Golf, PGA Tur – Teksas Open, prvi dan (Eurosport 2, Sport Klub Golf)

23.00 – Tenis, ATP Majami, ½ finale B – dublovi (Sport Klub 2)

01.00 – Tenis, ATP Majami, ¼ finale br. 4 (Sport Klub 1)

01.00 – Hokej na ledu, NHL: Boston – Pitsburg (Sport Klub 2)

01.30 – Košarka, NBA liga: Bruklin – Šarlot (Arena Sport 1)

02.30 – Tenis, WTA Majami, ½ finale B (Sport Klub 1)

04.00 – Košarka, NBA liga: Los Anđeles Klipers – Denver (Arena Sport 1)

(telegraf.rs)

PODELI

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here