MASLOVARE, 16. AVGUSTA – U organizaciji kotorvaroškog Omladinskog centra “Peta strana svijeta” u Maslovarama je sinoć počeo četvrti po redu tradicionalni street ball turnir “Maslovare 2019”, koji je okupio 24 kvalitetne ekipe iz šire regije koje u dva takmičarska dana odmjeravaju snage u seniorskoj, juniorskoj i pionirskoj konkurenciji za nagradni fond od 2000 KM.
Juniri su sinoć završili takmičenje, a poslije uzbudljive finalne utakmice slavila je ekipa Pekare “Obelix”, koja je u finalnoj utakmici savladala ekipu Kafe bar “Ukras iz Doboja rezultatom 21:16.
Odigrane su i utakmice u dvije grupe seniorske konkurencije, najviše su pokazale ekipe Demos –Demokratski savez i Kafe bar Kalipso koje su se sa maksimalnim učinkom plasirale u večerašnje četvrtfinale. Četvrfinalisti su i drugoplasirane ekipe iz grupa Dream team i Maslovare 2019.
Rezultati sinoć odigranih utakmica (ČETVRTAK – 15.08.2019):
(J) GRAĐUS – KAFE BAR “UKRAS” 9:13
(J) BIJELA TEHNIKA “AS” – AGRO JURIĆ 5:15
(J) BIJELA TEHNIKA “AS” – PEKARA “OBELIX” 11:15
(J) PEKARA “OBELIKS” – AGRO JURIĆ 13:12
(S) KAFE BAR “METAXA” – DREAM TEAM 8:22
(S) MPO MASLOVARE –MASLOVARE 2019 9:21
(S) DEMOS – DREAM TEAM 17:11
(S) MASLOVARE 2019 – KAFE BAR “KALIPSO” 10:13
(S) DEMOS – KAFE BAR “METAXA” 16:14
(S) MPO MASLOVARE – KAFE BAR “KALIPSO” 5:7
(J) ½ KAFE BAR UKRAS – AGRO JURIĆ 18:7
(J) ½ GRAĐUS – PEKARA “OBELIX” 4:13
(J) FINALE: PEKARA “OBELIX” – KAFE BAR “UKRAS” 21:16
J – junior
S- seniori
Raspored utakmica za petak 16.08.2019.god.:
17:00 Restoran Lovac – Kafe bar “Casino” Novo Naselje
17:20 Skansped – Pekara “Obelix”
17:40 Garant osiguranje – Kafe bar “Casino” Novo Naselje
18:00 Restoran Lovac – Kafe bar “Dionis” Maslovare
18:20 Kafe bar “Nuki” Maslovare – Pekara “Obelix”
18:40 Garant osiguranje – Restoran Lovac
19:00 Kafe bar “Casino” Novo Naselje – Kafe bar “Dionis” Maslovare
19:20 Kafe bar “Nuki” – Skansped
19:40 Garant osiguranje – Kafe bar “Dionis” Maslovare
20:00 MG Sistem – Invig 3×3
20:20 Sport cafe – KMF Rolex
20:40 Šutiranje za tri poena
21:00 Speedgraf – Inving
21:20 Prnjavor 3×3 – KMF Rolex
21:40 MG Sistem – Speedgraf
22:00 Prnjavor 3×3 – Sport cafe
22:20 I četvrtfinale
22:40 II četvrtfinale
23:00 III četvrtfinale
23:20 IV četvrtfinale
23:40 POLUFINALE
00:00 POLUFINALE
00:20 FINALE PIONIRA
00:40 FINALE SENIORA
DODJELA DIPLOMA I NAGRADA