Trifković sa dvije majstorije donio tri boda Mladostašima

0

KOTOR VAROŠ, 12. SEPTEMBRA – Fudaleri kotorvaroške Mladosti su u današnjoj utakmici šestog kola Regionalne lige RS – grupa Zapad, na svom terenu savladali ekipu Sloge iz Saničana rezultatom 2:0.

Mladost je odlično ušla u utakmicu i već u trećem minutu mogla do vođstva. Neoprezni su bili gosti, jedan od igrača Sloge igrao je rukom, sudija Radić nije imao nikakvu dilemu i pokazao je na bijelu tačku. Romario Hadžiselimović je preuzeo odgovornost, šutirao je oštro po zemlji, ali je golman gostiju Štikovac bio koncentrisan i odbranio šut sa 11 metara.

Mladost je do vođstva došla u samom finišu prvog poluvremena, kada je u 45. minutu jedan “odbijanac” iskoristio danas najbolji igrač utakmice Dejan Trifković, uhvativši volej sa nekih 16 metara, lopta je završila ispod same prečke i iza leđa nemoćnog Štikovca za prednost od 1:0.

Da će Mladost doći do sve tri boda bilo je jasno u 70. minutu, kada je sjajan solo prodor šutem po zemlji sa ivice šesnaesterca završio danas raspoloženi Trifković i tako postavio konačan rezultat današnje utakmice  2:0 za Mladost.

Mladost idućeg vikenda putuje u Banja Luku, gdje će gostovati ekipi Krajine.