VELIKA POBJEDA Partizan slavio protiv Nordsjelanda, uspješan debi Bate Mirkovića

0

KOTOR VAROŠ, 9. avgusta – Fudbaleri Partizana ostvarili su veliku pobjedu na gostujućem terenu protiv Norsjelanda sa 2:1, a novi trener Zoran Bata Mirković, na klupi crno-bijelih, debitovao je pobjedom.

Već na otvaranju utakmice bilo je jasno da je Bata Mirković u crno-bijeli tim unio novu energiju, a na prvi gol čekalo se do 11.minuta.

Rikarda Gomeša odlično je uposlio Pantić veoma dobrim centaršutom, a napadač Partizana sjajno se snašao i pogodio mrežu Nordsjelanda za veliko slavlje Beograđana.

Ovo je bio rezultat nakon prvog poluvremena, a na 2:0 povisio je novajlija u timu Partizana, bivši fudbaler Željezničara Zakarić koji je nakon dodavanja Jankovića ušao u šesnaesterac, prevario golmana Larsena i poslao loptu u praznu mrežu.

Samo šest minuta kasnije Rasmusen je smanjio prednost Partizana na 2:1, međutim, to je bilo sve što je domaći tim uradio u ovom meču.

Zoran Bata Mairković, koji je na klupi Partizana naslijedio MIroslava Đukića ostvario je debitansku pobjedu na klupi Partizana u kojem je dubog trag ostavio i kao igrač, a koje je suditi po onoj narodnoj “po jutru se dan poznaje” za Partizan dolaze ljepši dani.

Revanš utakmica na rasporedu je narednog četvrtka.