(VIDEO) KATASTROFA I REMI U HAGU! Partizan prokockao dva gola prednosti, proljeće u Evropi ostalo samo san!

KOTOR VAROŠ, 28. novembra – Fudbaleri Partizana u petom kolu Lige Evrope igraju protiv ekipe AZ Alkmara u gostima (18.55)

AZ ALKMAR – PARTIZAN 2:2 (0:2)

Stadion: u Hagu. Sudija: Stefanski (Poljska). Strelci: 0:1 Asano u 16. minutu, 0:2 Suma u 27. minutu, 1:2 Drujf u 87. minutu, 2:2 Drijuf

AZ ALKMAR: Bizo – Svenson, Hadžidijakos, Vujtens, Vijndal – Midtsje, De Vit, Kupmajners – Stengs, Idrisi, Boadu.

PARTIZAN: Stojković – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho – Tošić, Suma, Asano – Sadik.

DRUGO POLUVRIJEME U TOKU:

90+7. minut – KRAJ! Potop Partizana!

90+2. minut – GOL – Drijuf za 2:2!

Traže domaći penal, ali sudija je odmahnuo rukom.

90. minut – Sudija je produžio meč za sedam minuta.

89. minut – Idiris je pogodio stativu.

87. minut – GOL – Velika greška Stojkovića, Drujf je pogodio.

85. minut – Partizan se sada grčevito brani, Zdjelar je zaradio žuti karton.

82. minut – Crveni karton za Boadua, zbog simuliranja je zaradio drugu javnu opomenu i mora napolje.

82. minut – Bojan Ostojić igra sjajno večeras, gotovo svaka lopta je njegova!

78. minut – AZ napada, Partizan se grčavito brani i čeka šansu iz kontre.

73. minut – Idrisi je pogodio prečku! Sreća za Partizan.

72. minut – Stojković je promašio loptu, ali je njegov kiks ispravio Pavlović.

69. minut – Tošić izlazi na terenu je Brežančić.

67. minut – Sadik je šutirao, ali je morao da doda loptu Tošiću.

62. minut – Tošić je očajno šutirao posle dobre kontre gostiju.

58. minut – Boadu je pokušao, Stojković je na mjestu.

57. minut – Pokušao je Natho iz slobodnog udaraca ali nije pogodio metu.

51. minut – Velika šansa za Partizan! Sadik je sve dobro uradio, ali je Bizo odbranio sjajno.

50. minut – Suma je dugo vukao loptu, šutirao je i bilo je blizu.

46. minut – Meč je nastavljen!

Prvo poluvrijeme:

45+1. minut – Kraj prvog poluvremena!

43. minut – Šutirao je Tošić iz slobodnjaka, ali je lopta otišla daleko preko gola.

39. minut – Šansa za Partizan, ubacio je Tošić, Miletić je šutirao glavom, ali je golman domaćih na mjestu.

37. minut – Suma je petljao, nije na vreme uposlio Asana, onda je šutirao ali nije pogodio metu.

31. minut – Stojković lako hvata loptu poslije napada domaćih.

27. minut – GOOOOOLLLLL – Suma je strijelac poslije velike greške domaćih!

22. minut – Ostojić je pokušao glavom, ali je lopta otišla preko prečke.

19. minut – Stojković je dobio udarac, ali će moći da nastavi utakmicu.

16. minut – GOOOOOOLLLLL – Partizan vodi, strijelac je Asano!

14. minut – Svenson je pokušao glavom, ali nije uspio da pogodi metu.

12. minut – Partizan ne uspjeva da organizuje dobar napad.

9. minut – Stojković lagano hvata loptu posle kornera domaćih.

6. minut – Asano je dugo vukao loptu, ali je onda lošim dodavanjem upropastio veliki trud.

2. minut – Tukao je Stengs sa distance, Stojković nije morao da interveniše.

1. minut – Utakmica je počela!

Погледај слику на Твитеру

18.25 – Karata za meč više nema, navijači Partizana bi mogli da ostanu napolju.

Уграђени видео

18.15 – Savo Milošević vjeruje u svoj tim.

– Nadam se da smo spremni. Imali smo vremena da se odmorimo. Imali smo dva dana više nego što je uobičajeno. Igramo najbitniju utakmicu od kada sam ja u Partizanu. Očekuje nas meč protiv izuzetno ozbiljnog i teškog protivnika. Kada smo igrali u Beogradu, mislim da ni mi, a ni javnost nisu bili svesni koju snagu ima AZ Alkmar, ali ste videli u proteklih nekoliko meseci njihov kvalitet. Bez obzira na to što igramo na strani verujem da ćemo imati naše šanse. Detalji ce odlučivati, a videćemo hoće li biti na našoj strani – rekao je Milošević.

18.10 – Evo kakvo je stanje na tabeli:

18.00 – Klupa Partizana: Kljajić, Vujačić, Ivanović, Šćekić, Brezančić, F. Stevanović, Lutovac.

17.45 – U prvom meču u Humskoj bilo je 2:2!

17.42 – Savo Milošević se odlučio za provjerene snage na ovom meču:

17.40 – Dobro veče i dobro došli na ”Glas Kotor Varoša”. Pratimo utakmicu AZ Alkmara i Partizana, tim iz Humske mora da pobijedi na ovom gostovanju ako želi da zadrži šanse za prolaz dalje.