FUDBAL: TEŽAK PORAZ MLADOSTAŠA U SVODNI, TRIFKOVIĆ NE MOŽE SAM

0

SVODNA, 9. MAJA – Fudbaleri kotorvaroške ”Mladosti” doživjeli su juče težak i neočekivan poraz u utakmici 23. kola Regionalne lige RS – grupa Zapad, u Svodni su izgubili rezultatom 5:2 (0:1) od domaće ekipe FK “Svodna”.

Mladostaši su mnogo bolje otvorili ovu utakmicu i u 26. minutu poveli sa 0:1 golom Dejana Trifkovića, što je ujedno i bio rezultat prvog poluvremena.

I drugo poluvrijeme ”Mladost” otvara mnogo bolje, i već u 47. minutu Dejan Trifković se upisuje ponovo u listu strijelaca, za vođstvo od 0:2.

Potom slijedi neočekivan pad u igri ”Mladosti”, što su domaćini iskoristili i do kraja, do vrha napunili mrežu gostiju.

Strijelci za Svodnu su bili Srđan Batez u 53, Ratko Bijeljac u 57, 86, 88. minutu, i Dejan Jovanić u 79 minutu za konačnih 5:2.

U narednom 24. kolu ”Mladost” u Kotor Varošu dočekuje banjalučku ekipu OFK “Lauš”.