Đaković i Trifković pogađali za pobjedu protiv Krajine

0

BANJA LUKA, 21. SEPTEMBRA – Fudbaleri kotorvaroške Mladosti su juče u veoma uzbudljivoj utakmici 7. kola Regionalne fudbalske lige – grupa Zapad, savladali na gostujućem terenu u Banja Luci ekipu Krajine, rezultatom 2:3. Utakmica je riješena u prvom poluvremenu, kada je palo svih pet pogodaka. Strijelac pobjedonosnog pogotka za Mladost bio je Dejan Trifković u 45. minutu utakmice, kada je i postavljen konačan rezultat ove utakmice. Mladost je do vođstva od 2:0, svojim pogodcima u 10 i 21. minutu doveo danas raspoloženi Ognjen Đaković. Domaćini su uspjeli u finišu prvog dijela da dođu do izjednačenja, dvostruki strijelac za Krajinu bio je Slaven Karamehić u 34 (penal) i 43. minutu. Trifković se potom pobrinuo da bodovi odu put Kotor Varoša.
Mladost se poslije sedam odigranih kola nalazi na devetom mjestu prvenstvene tabele sa isto toliko osvojenih bodova. U narednom osmom kolu Mladost na svom trenu dočekuje ekipu Loijevča iz Nove Topole.

FK „Krajina“ – FK „Mladost“   (2:3) 2:3